Capillary Rising Damp Sanation System

PROsystem

O NAS

Poznajmy się

 

Od ponad 23 lat nasza firma KAZ Sp. z o.o. z siedzibą w Zagrzebiu w Chorwacji, z powodzeniem zajmuje się problemem usuwania skutków wilgoci kapilarnej w obiektach zabytkowych w Chorwacji, Polsce, Włoszech, Danii, Niemczech i innych państwach europejskich. Posiadamy licencje chorwackiego Ministerstwa Kultury, potwierdzającą skuteczność naszych urządzeń w przypadku budynków i obiektów zabytkowych. Nasze rozwiązanie technologiczne PROsystem w sposób nieinwazyjny usuwa wilgoć kapilarną w pomieszczeniu, zmniejsza ryzyko problemów zdrowotnych oraz obniża koszty ogrzewania budynku. Działanie naszego systemu potwierdza wiele referencji nie tylko z Polski, ale także z całej Europy.

Nasz zespół

Nasi specjaliści ds sprzedaży

Monika Wojtaszek

Business Development Manager

 

Monika posiada wieloletnie doświadczenie w handlu i marketingu, które przekłada się na profesjonalną realizację nawet najbardziej skomplikowanych umów. Zawsze służy radą i z uśmiechem pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie techniczne dla Państwa nieruchomości.

 

Numer kontaktowy: +48 735 098 909

E-mail: monika2@kaz.hr

Natalia Wasilewska

Business Development Manager

 

Natalia z wykształcenia jest historykiem sztuki. W naszej firmie realizuje swoją pasję związaną z ochroną architektury zabytkowej. Z uważnością skupia się na problemach naszych klientów, tak aby zawsze móc zaproponować najlepsze rozwiązanie.

 

Numer kontaktowy: +48 789 252 773

E-mail: natalia@dampprotection.com

O NAS

 

Od ponad 23 lat nasza firma KAZ Sp. z o.o. z siedzibą w Zagrzebiu w Chorwacji, z powodzeniem zajmuje się problemem usuwania skutków wilgoci kapilarnej w obiektach zabytkowych w Chorwacji, Polsce, Włoszech, Danii, Niemczech i innych państwach europejskich. 

MENU

ADRES

Bebrinečki put 4

10000  Zagrzeb

tel. +48 735 098 909

tel. +48 789 252 773

office@dampprotection.com

KONTAKT

E-mail
Telefon
Wiadomość
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!