Zapach wilgoci

Wysolenia

Pleśnie i grzyby

Destrukcja murów

Typowe objawy wilgoci kapilarnej

Opinie

"W wyniku zamontowania urządzeń o nazwie PROsystem , zaczęły się znacząco poprawiać warunki w budynkach Muzeum. Po trzech latach działania można stwierdzić, że problem z wilgocią kapilarną został w znaczącym stopniu zminimalizowany. Urządzenie PROsystem jest praktycznie niezauważalne , a jego zalety nieprzecenione".

Dyrektor Muzeum Archidiecezjalnego w Krakowie

"Kuria w Siedlcach potwierdza, że  zamontowane urządzenie PROsystem, w sposób nieinwazyjny w ciągu 30 dni osuszyło mury budynku i zlikwidowało zapach stęchlizny w piwnicach."

 

 

Dyrektor ds. Ekonomicznych Diecezji Siedleckiej

"Po dwóch latach użytkowania można stwierdzić, iż warunki w obu obiektach znacząco się poprawiły. Dodatkową zaletą jest bezgłośnie działanie, niewielkie rozmiary oraz szybki i łatwy montaż bez ingerencji budowlanych oraz konieczności wprowadzania anod i przewodów do struktury ściany".

 

Administrator Katedry na Wawelu

Urządzenie PROsystem emituje fale elektromagnetyczne o odpowiednim natężeniu i częstotliwości, dzięki czemu zachodzi proces elektroosmozy. Prościej mówiąc, nadmiar wody zgromadzony w murach/ścianach, zamiast nadal piąć się wyżej w górę, zostanie skierowany do gruntu. Wilgoć wyprowadzona z budynku spowoduje trwałe osuszenie ścian i podłóg oraz zabezpieczy obiekt przed dalszą degradacją. Jednocześnie, urządzenia PROsystem montowane są na stałe bez względu na porę roku w centralnym miejscu tak, aby promień działania objął cały obiekt. Urządzenie podłączone do prądu aktywnie spełnia funkcję izolacji poziomej.

Jak działa PROsystem

Capillary Rising Damp Sanation System

PROsystem

SUCHE MURY - SUCHY DOM

Pozbądź się wilgoci kapilarnej już dzisiaj !

ZOBACZ PROJEKTY

POZNAJ NAS

PROsystem na świecie

ZOBACZ WIĘCEJ NASZYCH PROJEKTÓW

 

WSZYSTKIE PROJEKTY

POZNAJMY SIĘ

 

O NAS

 

Od ponad 23 lat nasza firma KAZ Sp. z o.o. z siedzibą w Zagrzebiu w Chorwacji, z powodzeniem zajmuje się problemem usuwania skutków wilgoci kapilarnej w obiektach zabytkowych w Chorwacji, Polsce, Włoszech, Danii, Niemczech i innych państwach europejskich. 

MENU

ADRES

Bebrinečki put 4

10000  Zagrzeb

tel. +48 735 098 909

tel. +48 789 252 773

office@dampprotection.com

KONTAKT

E-mail
Telefon
Wiadomość
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!