Capillary Rising Damp Sanation System

PROsystem

Sacroexpo
04 września 2023

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Prosystem podczas nowych targów SACROEXPO w Bratysławie, które odbędą się w dniach 13-14 września 2023 r. w obiektach Incheba Expo Bratislava. Targi organizowane w stolicy Słowacji to nowe wydarzenie, które powstaje we współpracy z Targami Kielce. Ze względu na lokalizację słowackiej stolicy, oferta targów skierowana będzie przede wszystkim na rynki Austrii, Czech oraz Słowacji. Nasza firma od wielu lat uczestniczy w polskiej edycji targów SACROEXPO, a w tym roku będzie obecna na pierwszej edycji targów w Bratysławie. Na naszym stoisku będą Państwo mieli okazję zapoznać się z metodą usuwania wilgoci kapilarnej PROsystem. Urządzenia PROsystem dedykowane są dla budynków w których występuje problem podciągania wilgoci z gruntu tj. budynków zabytkowych w których nie ma hydroizolacji lub obiektów w których taka izolacja została uszkodzona. Przez ponad 25 lat działalności naszej firmy, zabezpieczyliśmy już setki obiektów sakralnych i zabytkowych w całej Europie, w tym w Polsce. Wiemy, że remonty i renowacja obiektów zabytkowych takich jak kościoły czy klasztory wymagają dużej dbałości o detale, szlachetne piękną kilkusetletnich detali architektonicznych i fresków. Urządzeniami PROsystem zabezpieczamy przed szkodliwym działaniem wilgoci i pleśni także krypty oraz cenne zbiory w archiwach. Zapraszamy na nasze stoisko, szczególnie jeśli planują Państwo rozpoczęcie remontu obiektu, ponieważ kluczową rolę odgrywa w pierwszej fazie właśnie osuszenie i zebazpieczenie go przed wilgocią. Pozwoli to bowiem cieszyć się z efektów remontu i remonwacji na wiele lat.

Z niecierpliwością czekamy SACROEXPO Bratislava i spotkanie z Państwem na naszym stoisku, mając nadzieję, że inauguracyjne wydarzenie w Bratysławie przyniesie nowe interesujące wyzwania.

 

Targi SACROXPO w Bratysławie już niebawem. Zapraszamy 13 i 14 września

O NAS

 

Od ponad 25 lat nasza firma KAZ d.o.o.  siedzibą w stolicy Chorwacji, Zagrzebiu, z powodzeniem zajmuje się problemem usuwania skutków wilgoci kapilarnej w obiektach zabytkowych oraz budynkach mieszkalnych w Chorwacji, Polsce, Włoszech, Danii, Niemczech i innych państwach europejskich. 

MENU

ADRES

Bebrinečki put 4

10000  Zagrzeb

tel. +48 735 098 909

tel. +48 789 252 773

lukasz@kaz.hr

monika2@kaz.hr

 

KONTAKT

E-mail
Telefon
Wiadomość
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!