Capillary Rising Damp Sanation System

PROsystem

Sacroexpo
28 września 2023
W dniach 12-13 października 2023 r. Biblioteka Gdańska PAN będzie gościła ważne wydarzenie – „Targi Dziedzictwo”. Wydarzenie to jest platformą wymiany doświadczeń archiwistów, muzealników czy konserwatorów zabytków z firmami i producentami zajmującymi się produkcją i wdrażaniam rozwiązań pomagających zabezpieczyć zabytki oraz zbiory. 
 
Odbywające się cyklicznie, "Targi Dziedzictwo" są ważnym wydarzeniem w którym uczestniczy także nasza firma KAZ prezentując rozwiązanie PROsystem eliminujące wilgoć kapilarną. Zabezpieczenie przeciwwilgociowe pomieszczeń i archiwów jest jednym z kluczowych elementów ochrony zbiorów i dzidzictwa dla przyszłych pokoleń. 
 
Spotkanie z przedstawicielami PROsystem odbędzie się drugiego dnia targów. Zpraszamy na spotkanie 13 października - PAN Biblioteka Gdańska, 80-858 Gdańsk, ul. Wałowa 24 od godziny 10.

 

Targi Dziedzictwo „Spiritus Movens – Ochrona dziedzictwa kulturowego”

O NAS

 

Od ponad 25 lat nasza firma KAZ d.o.o.  siedzibą w stolicy Chorwacji, Zagrzebiu, z powodzeniem zajmuje się problemem usuwania skutków wilgoci kapilarnej w obiektach zabytkowych oraz budynkach mieszkalnych w Chorwacji, Polsce, Włoszech, Danii, Niemczech i innych państwach europejskich. 

MENU

ADRES

Bebrinečki put 4

10000  Zagrzeb

tel. +48 735 098 909

tel. +48 789 252 773

lukasz@kaz.hr

monika2@kaz.hr

 

KONTAKT

E-mail
Telefon
Wiadomość
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!