Capillary Rising Damp Sanation System

PROsystem

Sacroexpo
27 października 2022
Organizowane przez Ateliers d'Art de France Międzynarodowe Targi Dziedzictwa Kulturowego od 1994 r., każdego roku przyciągają miłośników sztuki, pasjonatów zabytków oraz profesjonalistów zajmujących się ochroną dziedzictwa kulturowego. Od 27 do 30 października swoją ofertę na Tagrach prezentuje także PROsystem.
 
To prestiżowe wydarzenie odbywające się w  Carrousel du Louvre w Paryżu, rok rocznie przyciąga ponad 20 tysięcy odwiedzających i umożliwia zaprezentowanie swojej oferty ponad 300 wystawcom. Targi odbywające się w sercu Paryża są platformą wymiany doświadczeń konserwatorów, historyków sztuki, architektów oraz miejscem spotkań wystawców i klientów.
Urządzenia PROsytem są rozwiązaniem cenionym we Francji, gdzie zabezpieczamy perły architektury francuskiej oraz nieruchomości prywatne. Obiekty zabytkowe to nasza specjalność i wielkim zaszczytem jest możliwość troszczenia się o francuskie dziedzictwo kulturowe. Wieloletnia współpraca z architektami, konserwatorami zabytków oraz pasjonatami historii sprawiła, że PROsystem - system do likwidowania wilgoci kapilarnej - jest cenionym rozwiązaniem, gdyż nie ingeruje w strukturę ścian, nie zaburza statyki budynków oraz wykazuje bardzo wysoką efektywność działania.
  

Międzynarodowe Targi Dziedzictwa Kulturowego w Paryżu

O NAS

 

Od ponad 25 lat nasza firma KAZ d.o.o.  siedzibą w stolicy Chorwacji, Zagrzebiu, z powodzeniem zajmuje się problemem usuwania skutków wilgoci kapilarnej w obiektach zabytkowych oraz budynkach mieszkalnych w Chorwacji, Polsce, Włoszech, Danii, Niemczech i innych państwach europejskich. 

MENU

ADRES

Bebrinečki put 4

10000  Zagrzeb

tel. +48 735 098 909

tel. +48 789 252 773

lukasz@kaz.hr

monika2@kaz.hr

 

KONTAKT

E-mail
Telefon
Wiadomość
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!