09 maja 2024

Konferencja w Gnieźnie już 17 maja 

Już 17 maja 2024 r. w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym Archidiecezji Gnieźnieńskiej im. św. Wojciecha odbędzie się kolejne spotkanie poświęcone remontom obiektów sakralnych i renowacji obiektów zabytkowych. W organizowanych cyklicznie spotkaniach udział wezmą firmy i prelegenci specjalizujący się w szerokim spectrum prac konserwatorskich i remontowo-budowlanych w obiektach sakralnych. Nasza firma będzie jednym z wystawców podczas spotkania. W czasie konferencji odbędzie się również wykład prowadzony przez ekspertów z naszej firmy na temat zabezpieczania obiektów sakralnych i zabytkowych przed wilgocią kapilarną. Rozpoczęcie konferencji o godzinie 10:00.
 
Prawidłowe osuszenie i zabezpieczenie świątyni i innych budynków jest kluczowym etapem przy planowaniu kolejnych remontów i prac konserwatorskich. Malowanie zawilgoconych murów czy przystępowanie do termomodernizacji bez zajęcia się problemem wilgoci, nie przyniesie zadowalających efektów, a jedynie krótkotrwałą poprawę wizualną...Niestety powłoki malarskie i tynki położone na zawilgoconych murach już po kilku miesiącach zaczną się łuszczyć i odspajać. Z takim problemem często spotykamy się w naszej pracy, dlatego zapewniamy zawsze fachowe przygotowanie budynku do remontu. Ściany osuszone systemem PROsystem nadają się do dalszych prac remontowych już po kilku miesiącach od instalacji urządzeń. Dzięki wysokiej efektywności oraz najwyższej jakości naszych urządzeń - produkowanych od początku do końca w Chorwacji - obiekt ulega szybkiemu os uszeniu oraz jest zabezpieczony przed wilgocią na wiele lat. 
 
Konferencje remontowo-budowlane to zawsze okazja do bezpośredniego spotkania, wyjaśnienia działania urządzeń PROsystem oraz bezpośredniego umówienia spotkania. Do zobaczenia!

Capillary Rising Damp Sanation System

PROsystem

O NAS

 

Od ponad 25 lat nasza firma KAZ d.o.o.  siedzibą w stolicy Chorwacji, Zagrzebiu, z powodzeniem zajmuje się problemem usuwania skutków wilgoci kapilarnej w obiektach zabytkowych oraz budynkach mieszkalnych w Chorwacji, Polsce, Włoszech, Danii, Niemczech i innych państwach europejskich. 

MENU

ADRES

Bebrinečki put 4

10000  Zagrzeb

tel. +48 735 098 909

tel. +48 789 252 773

lukasz@kaz.hr

monika2@kaz.hr

 

KONTAKT

E-mail
Telefon
Wiadomość
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!