Capillary Rising Damp Sanation System

PROsystem

Sacroexpo
25 marca 2024

Już 12 kwietnia w salach Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie, które należy do najstarszych i największych w Polsce, odbędzie się kolejne spotkanie konferencyjno-targowe "Realizacja inwestycji budowlanych w Obiektach Sakralnych". Podczas konferencji odbędzie się cykl 12 wykładów dotyczących m.in.  renowacji kościołów, termomodernizacji oraz zabezpieczania obiektów przed wilgocią kapilarną. W imieniu naszej firmy zapraszamy do wysłuchania prezentacji na temat problemu wilgoci w budynkach zabytkowych oraz kościołach i naszej metody osuszania i co najważniejsze, trwałego zabezpieczania przed problemem podciągania wilgoci od gruntu - PROsystem. Po wykładzie na naszym stoisku odbędą się konsultacje z przedstawicielami naszej firmy podczas których będzie można umówić oględziny kościoła. Zapraszamy osoby duchowne z diecezji tarnowskiej, kieleckiej, rzeszowskiej, sandomierskiej oraz archidiecezji krakowskiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a wszelkie informacje na temat rejestracji oraz dokładny program konferencji znajduje się na stronie internetowej organizatora >>>.
 

 

Konferencja "Realizacja inwestycji budowlanych w Obiektach Sakralnych" już 12.04.2024 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie

O NAS

 

Od ponad 25 lat nasza firma KAZ d.o.o.  siedzibą w stolicy Chorwacji, Zagrzebiu, z powodzeniem zajmuje się problemem usuwania skutków wilgoci kapilarnej w obiektach zabytkowych oraz budynkach mieszkalnych w Chorwacji, Polsce, Włoszech, Danii, Niemczech i innych państwach europejskich. 

MENU

ADRES

Bebrinečki put 4

10000  Zagrzeb

tel. +48 735 098 909

tel. +48 789 252 773

lukasz@kaz.hr

monika2@kaz.hr

 

KONTAKT

E-mail
Telefon
Wiadomość
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!