Capillary Rising Damp Sanation System

PROsystem

Sacroexpo
24 maja 2024

Już wkrótce w obiektach Targów Kielce odbędzie się jubileuszowa, 25 edycja targów SACROEXPO! XXV Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów - rozpocznie się w poniedziałek, 10 czerwca i potrwa trzy dni. Targi SACROEXPO to największe tego typu wydarzenie w Polsce, licznie odwiedzane przez osoby duchowne oraz związane z Kościołem, a także architektów czy konserwatorów zabytków. Nasza firma - tak jak w poprzednich latach - będzie obecna na tym wydarzeniu. Na naszym stoisku będą Państwo mieli okazję zapoznać się z metodą usuwania wilgoci kapilarnej PROsystem. Urządzenia PROsystem dedykowane są dla budynków w których występuje problem podciągania wilgoci z gruntu tj. budynków zabytkowych w których nie ma hydroizolacji lub obiektów w których taka izolacja została uszkodzona. Przez ponad 30 lat działalności naszej firmy, zabezpieczyliśmy już setki obiektów sakralnych i zabytkowych w całej Europie, w tym w Polsce. Wiemy, że remonty i renowacja obiektów zabytkowych takich jak kościoły czy klasztory wymagają dużej dbałości o detale, szlachetne piękno detali architektonicznych czy polichromii. Urządzeniami PROsystem zabezpieczamy przed szkodliwym działaniem wilgoci i pleśni także krypty oraz cenne zbiory w archiwach. Zapraszamy na nasze stoisko, szczególnie jeśli planują Państwo rozpoczęcie remontu obiektu czy rozpoczęcie termomodernizacji, ponieważ kluczową rolę odgrywa w pierwszej fazie właśnie osuszenie i zabezpieczenie go przed wilgocią. Pozwoli to cieszyć się z efektów remontu i renowacji na wiele lat oraz zaoszczędzić na ogrzewaniu w kolejnych sezonach grzewczych!

 

Z niecierpliwością czekamy więc na SACROEXPO i spotkanie z Państwem na naszym stoisku, mając nadzieję, że tegoroczne wydarzenie w Kielcach przyniesie nowe interesujące wyzwania dla nas. Zapraszamy na stoisko C-9 ! Dodatkowe informacje oraz plan wydarzeń towarzyszących Targom znajdą Państwo na stronie https://www.targikielce.pl/sacroexpo

 

JUBILEUSZOWA EDYCJA TARGÓW SACROEXPO - 10-12 CZERWCA 2024 R.
XXV Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO

O NAS

 

Od 1992 roku nasza firma KAZ d.o.o.  siedzibą w stolicy Chorwacji, Zagrzebiu, z powodzeniem zajmuje się problemem usuwania skutków wilgoci kapilarnej w obiektach zabytkowych oraz budynkach mieszkalnych w Chorwacji, Polsce, Włoszech, Danii, Niemczech i innych państwach europejskich. 

MENU

ADRES

Bebrinečki put 4

10000  Zagrzeb

tel. +48 735 098 909

tel. +48 789 252 773

lukasz@kaz.hr

monika2@kaz.hr

 

KONTAKT

E-mail
Telefon
Wiadomość
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!