Zobrazowanie działania systemu​

Urządzenie do osuszania budynku i ścian emituje bardzo słabe fale elektromagnetyczne o odpowiednim kształcie, natężeniu, częstotliwości itp. przez co powoduje powstanie odwróconego dynamicznego zjawiska elektroosmozy tj. ruchu cząsteczek wody w kapilarach w kierunku ziemi. W wyniku powyższego zjawiska wstrzymany jest proces podciągania wody do góry przez kapilary muru, następuje osuszanie ściany.

PROSYSTEM to innowacyjne urządzenie elektryczne, które emituje fale elektromagnetyczne o odpowiednim natężeniu i częstotliwości, dzięki czemu zachodzi proces elektroosmozy. Prościej mówiąc, nadmiar wody zgromadzony w murach/ścianach zamiast nadal piąć się wyżej w górę, zostanie skierowany do gruntu. Wilgoć, wyprowadzona z budynku spowoduje trwałe osuszenie ścian i podłóg, oraz zabezpieczy obiekt przed dalszą degradacją.

 

To wyjątkowo skuteczne i niewielkie urządzenie pracuje bez mechanicznej ingerencji w materiał budowlany. Oznacza to, że do jego montażu nie są potrzebne żadne prace remontowe ani wykopy.

Jak działa PROsystem

Capillary Rising Damp Sanation System

PROsystem

O NAS

 

Od ponad 25 lat nasza firma KAZ d.o.o.  siedzibą w stolicy Chorwacji, Zagrzebiu, z powodzeniem zajmuje się problemem usuwania skutków wilgoci kapilarnej w obiektach zabytkowych oraz budynkach mieszkalnych w Chorwacji, Polsce, Włoszech, Danii, Niemczech i innych państwach europejskich. 

MENU

ADRES

Bebrinečki put 4

10000  Zagrzeb

tel. +48 735 098 909

tel. +48 789 252 773

lukasz@kaz.hr

monika2@kaz.hr

 

KONTAKT

E-mail
Telefon
Wiadomość
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!