Capillary Rising Damp Sanation System

PROsystem

Sacroexpo
27 marca 2023

W dniach10-12 marca 2023 roku mieliśmy przjemność uczestniczyć w 61 Międzynarodowych Targach Budownictwa w Bielsku-Białej. Cieszące się wieloletnią tradycją bielskie targi, są największą tego typu imprezą w południowej Polsce, obejmującą swym zasięgiem także przygraniczne regiony Czech i Słowacji, a nasi sąsiedzi stanowili także w tym roku liczną grupę odwiedzjących zainteresowanych nowoczesnymi technikami budowania domów.

 

W wywiadzie dla Dziennika Zachodniego, pani vice prezes i orgnizatorka Międzynarodowych Targów Budownictwa, Barpara Kromka informowała, że oferta targów jest dedykowana dla wszystkich, którzy planują bądź budują aktualnie swoje domy i budynki użytkowe oraz osób, które remontują i unowocześniają swoje domy i mieszkania. Zasadniczym tematem targów, jest minimalizacja kosztów energii. Nowe produkty, solidne materiały i rozwiązania techniczne, to wszystko można znaleźć na odbywających się aktualnie targach.

 

I właśnie w ten trend, nowoczesnych rozwiązań technologicznych wpisała się nasza bezpinwazyjna metoda osuszania budynków PROsystem. Odbiór naszego rozwiązania wśród odwiedzających targi był bardzo pozytywny, a zainteresowanie ogromne. Rozmowa o problemach wilgoci w budynkach mieszkalnych z właścicielami domów jednorodzinnych, inwestorami oraz firmami budowlanymi, kolejny raz pokazała jak duży i powszechny jest problem wilgoci w starych budynkach oraz obiektach z uszkodzoną hydroizolacją. Cieszymy się, że mogliśmy pokazać, że można się pozbyć wilgoci kapilarnej i pleśni z domu dzięki PROsystemowi - szybko, ekologicznie i trwale!

 

 


fot. ars; www.dziennikzachodnik.pl

 

61. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz „TWÓJ DOM 2023”

O NAS

 

Od ponad 25 lat nasza firma KAZ d.o.o.  siedzibą w stolicy Chorwacji, Zagrzebiu, z powodzeniem zajmuje się problemem usuwania skutków wilgoci kapilarnej w obiektach zabytkowych oraz budynkach mieszkalnych w Chorwacji, Polsce, Włoszech, Danii, Niemczech i innych państwach europejskich. 

MENU

ADRES

Bebrinečki put 4

10000  Zagrzeb

tel. +48 735 098 909

tel. +48 789 252 773

lukasz@kaz.hr

monika2@kaz.hr

 

KONTAKT

E-mail
Telefon
Wiadomość
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!